سوالات متداول

1- آیا جشنواره بصورت حضوری برگزار می شود؟

پاسخ: با توجه به وضعیت ویروس کرونا در کشور و اهمیت به سلامتی متقاضیان شرکت کنندگان و تیم اجرایی، این دوره از جشنواره به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

2- چگونه میتوانم اثرم را برای جشنواره ارسال کنم؟

پاسخ: پس از مطالعه کامل متن فراخوان جشنواره، (که در سایت و صفحات اجتماعی جشنواره قابل دسترسی است)، مي­بايست اقدام به ثبت نام در جشنواره، از طريق قسمت “ثبت اثر” نماييد. سپس گزینه حساب کاربری را انتخاب کرده و با توجه به موارد ذکر شده، بر روی بخش مورد نظر کلیک نموده و اثر خود را بارگزاری نمایید )توجه فرمایید که پس از ارسال اثر، می­بایست پیام “فایل شما با موفقیت بارگذاری شد” را مشاهده نمایید.)

3- آثار راه یافته به جشنواره، چگونه به نمایش گذاشته می شوند؟

آثار پذیرفته شده توسط هیات انتخاب، در زمان برگزاری جشنواره، برای نمایش و بازدید عموم در بستر نمایشگاه مجازی جشنواره قرار خواهد گرفت.  

4- چگونه از جلسات آموزشی تخصصی جشنواره استفاده کنیم؟

پس از اعلام رسمی برنامه های آموزشی جشنواره از طریق سایت رسمی و صفحات اجتماعی جشنواره، امکان ثبت نام برای شرکت در میزگردهای تخصصی و جلسات آموزشی فراهم خواهد شد و همراه با آن، توضیحات اعلام خواهد شد.

5- اگر حجم فایل ارسالی بالا باشد، چگونه فایل را برای دبیرخانه ارسال کنم؟

پیشنهاد ما برای ارسال فایل های بالای 50مگابایت، بارگزاری بر روی یکی از سایت های آپلود (drop box – google drive و…) و آپلود کد url اختصاصی اثر، به صورت یک فایل متنی (ترجیحا word) در درگاه ثبت نام جشنواره می باشد. بدیهی است، آثاری که حجم کمتری از مقدار یاد شده را دارا می باشند، می توانند به صورت مستقیم در سایت جشنواره آپلود شوند.